Укажіть хибне твердження:                                                                                                                          а) косинус гострого кута більший за косинус тупого кута;     б) косинус кута три...

Укажіть хибне твердження:                                                                                                                          а) косинус гострого кута більший за косинус тупого кута;      б) косинус кута трикутника може дорівнювати нулю;      в) косинус кута трикутника може бути від’ємним;      г) косинус кута трикутника може дорівнювати -1;      д) косинус гострого кута менший за косинус тупого кута.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
г) косинус кута трикутника може дорівнювати -1;
Гость
Здесь вообще толька б верно