Укажіть речення, в якому правильно виділена прикладка А. Найперший скіф, молодший син Геракла собі роздольне царство       вибирав.Б.   Скінчився степ — рівнини бездеревні.В.   І Шлях Чумацький, зоряне Прадерево ховав у хмарах ...

Укажіть речення, в якому правильно виділена прикладка  А. Найперший скіф, молодший син Геракла собі роздольне царство       вибирав. Б.   Скінчився степ — рівнини бездеревні. В.   І Шлях Чумацький, зоряне Прадерево ховав у хмарах голову Вужа. Г.    Справжні отари — золоте руно степовиків блукають по всьому примор'ю.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Правильно виділена прикладка Б.