Укажіть рядок словосполучень із прислівниками способу діїА дивиться захопленно, значно ширший, сміявся дзвінкоБ цвіте яскраво, занадто прискіпливий, вчив мудроВ почитаю завтра, світить ясно, працює самовідданоГ захищалися відча...

Укажіть рядок словосполучень із прислівниками способу дії А дивиться захопленно, значно ширший, сміявся дзвінко Б цвіте яскраво, занадто прискіпливий, вчив мудро В почитаю завтра, світить ясно, працює самовіддано Г захищалися відчайдушно, сказав рішуче, приймає гостинно
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Правильно буде рядок г