Укажіть три ознаки, характерні для степової зони України 1.Рівнинний рельєф 2.Достатнє зволоження 3.Найбільша площа серед природних зон. 4.Типова рослинність—трав'яниста. 5.Широкі заболочені заплави річок. 6.Висока частка запов...

Укажіть три ознаки, характерні для степової зони України 1.Рівнинний рельєф 2.Достатнє зволоження 3.Найбільша площа серед природних зон. 4.Типова рослинність—трав'яниста. 5.Широкі заболочені заплави річок. 6.Висока частка заповідних територій. 7.Чергування височин із низовинами.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1,2,4...............*