Укажіть твердження характерні для вірусів А.віруси не мають клітинної будови Б.віруси є представниками царства Віра В.до геному вірусів входить ДНК або РНК Г.розмноження вірусів відбувається мітотично Д.віруси є внутрішньокл...

Укажіть твердження характерні для вірусів А.віруси не мають клітинної будови Б.віруси є представниками царства Віра В.до геному вірусів входить ДНК або РНК Г.розмноження вірусів відбувається мітотично Д.віруси є внутрішньоклітинними паразитами
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
правильні відповіді-А,В,Д