Укажіть у якому рядку всі слова пишутся з апострофом А в...язьма Прип...ять Дем...ян

Укажіть у якому рядку всі слова пишутся з апострофом А в...язьма Прип...ять Дем...янМар...янівка Б Хом...як мор...як горохв...яний мавп...ячий В п...ята верб...я від...ємник духм...яний Г бар...єр бур...ян примор...я мор...яцький Випишіть слова з апострофом
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А в...язьма Прип...ять Дем...ян Мар...янівка