Укажіть у якому рядку в усіх словахукажіть у якому рядку в усіх словах кількість звуків і букв однакова1.А:взимку,подвір'я,весняний,олівець,співатиБ:криниця,собор,історія,праска,знанняВ:сіль,літера,мрія,якір,спадщинаГ:струмок,с...

Укажіть у якому рядку в усіх словахукажіть у якому рядку в усіх словах кількість звуків і букв однакова 1.А:взимку,подвір'я,весняний,олівець,співати Б:криниця,собор,історія,праска,знання В:сіль,літера,мрія,якір,спадщина Г:струмок,сонячний,вулиця,ранок,сон Д:море,п'ятниця,приїхати,суниця,хліб. 2.А:помешкання,папка,солов'ї,сказати,мірка Б:модниця,наклеїти,дзьоб,пташка,прогулянка В:зозуля,полька,саджанець,день,по-материнськи Г:чудово,земля,міліметр,знати,єдність Д:будувати,шкільний,наука,невміння,червоний.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. У рядку Г. 2.У рядку Г.