Укажите соединение из которого гидрогалогенированием получен 4-хлорпентен-2 а)пе

Укажите соединение из которого гидрогалогенированием получен 4-хлорпентен-2 а)пентадиен-1,3 б) пентадиен-1,4 в)пентен-2 г)пентадиен-2,3
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Варіант а) За правилом Марковникова. Якщо розписати структурні формули речовин то можна побачити, що молекула хлороводню поляризується, атом гідрогену приєднується до того атома карбону який найбільш гідрогенізований а атом хлору до менш гідрогенізованого.