Укажите верный вариант: I_____ the new album on my iPod A. heard; Б. listened; В. heard to; Г. listened to. Укажите верный вариант: A. If you'll get up early at the morning, you have enough time for go to a run. Б. If you'll ea...

Укажите верный вариант: I_____ the new album on my iPod A. heard; Б. listened; В. heard to; Г. listened to. Укажите верный вариант: A. If you'll get up early at the morning, you have enough time for go to a run. Б. If you'll early get up on the morning, you'll have enough time to go to a run. В. If you get up early morning, you have enough time going by a run. Г. If you get up early in the morning, you'll have enough time to go for a run.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
в перво г во втором тоже г