Укажіть,скільки цілих розв'язків має нерівність: ((((x^2)+17) · (x-6))/(x+2)) меньше 0

Укажіть,скільки цілих розв'язків має нерівність: ((((x^2)+17) · (x-6))/(x+2)) < 0
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
[latex] \frac{(x^2+17)\cdot (x-6)}{x+2} \ \textless \ 0\\\\x^2+17\ \textgreater \ 0\; pri\; x\in R\; \; \Rightarrow \quad \frac{x-6}{x+2} \ \textless \ 0\\\\+++(-2)---(6)+++\\\\x\in (-2,6)[/latex] Целые решения: -1, 0, 1, 2, 3, 4, 5 . Всего целых решений  7 .
Гость
________________________ Ну, вот так!