У=х в квадрате +4х-5 та знайдіть а)проміжок на якому функція спадає б) проміжок на якому значення функціі відємне СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТА

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
[latex]y=x^2+4x-5 \\ y'=2x+4 \\ 2x+4=0 \\ x+2=0 \\ x=-2[/latex] 1)                     min       _____-____[-2]_____+______> X Функция убывает на  [latex]x\in (-\infty;-2][/latex] 2)  [latex]x^2+4x-5\ \textless \ 0 \\ (x+5)(x-1)\ \textless \ 0 \\[/latex] ____+____(-5)//////////-///////////(1)____+___> X Значение функции отрицательно на  [latex]x\in (-5;1)[/latex]