Укр. мова 3 класс. Помогите , пожалйста! Зміни словополученнятак, щоб голосні в коренях виділених слів стали наголошеними. запиши за зразком, вставляючи пропущені букви. зразок : безкраї степи- безкраїй степ. стиглі ж...та- орл...

Укр. мова 3 класс. Помогите , пожалйста! Зміни словополученнятак, щоб голосні в коренях виділених слів стали наголошеними. запиши за зразком, вставляючи пропущені букви. зразок : безкраї степи- безкраїй степ. стиглі ж...та- орлине кр...ло- сувора з...ма- плакуча в...рба- тонке ст...бло-
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Стигле жито, орлине крило,Суворі зими,плакучі верби.тонкі стебла
Гость
Стигле жито, орлине крило, сувора зима, плакуча верба, тонке стебло.