Українська мова 3 класу Вашуленка. вправа 378. Склади казку про двох хвальків.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
На лісовій галявині зусрілися одного разу лисиця та їжак.Лисиця дивиться на їжака тай каже: - Ти такий маленький в тебе такі маленькі лапки! -Ну, той що!-відповідає їжак -Як той що, хіба ти бігати вмієш?Он у мене які лапи красиві та довгі,знаєш як я бігаю, сам вовк дивується! -Я теж швидко бігаю,от тільки ніхто про це не знає! -Хм, цікаво!-сказала лисиця. Потім трішкі подумала і каже: - Ану,давай перевіремо! Біжимо он до того пенька, хто перший прибіжить той буде цілий рік найспритнійший та найшвидкійший у лісі. -Добре!- відповів їй їжак -Але мені треба сходити додому попередити дружину,проте що я запізнюся на вечерю. -Добре йди але не довго! Прибіг їжачок до дружини, розповів як усе було, тай наказав бігти до пня, вилізти на нього і помохати лапкою. Так дружина і зробила. Прийшов їжак до лисиці і каже: -Тільки давай, як ти така спритна, ставай в перед на один свій шаг, а я позаду побіжу! Лисиця здивувалася і зраділа.Стала вона попереду та зкомандувала бігти.Якраз за цей час їжакова дружина добігла до пня та залізла на нього.Стала і махає лапою та кричить: -А я вже тут! Лисиця коли побачила на пеньку їжака(дружину) неповірила своїм очам. Після того,цілий рік, усі звірі в лісі говорили, що їжак самий швидкий, хитрий і розумний.