УКРАЇНСЬКА МОВА 7 КЛАС Спишіть речення, вставляючи замість питань прислівники з довідки. Над кожним прислівником надпишіть скорочено його розряд і підкресліть це слово як член речення. Повій,вітре, (коли?). А ті громи облягали ...

УКРАЇНСЬКА МОВА 7 КЛАС Спишіть речення, вставляючи замість питань прислівники з довідки. Над кожним прислівником надпишіть скорочено його розряд і підкресліть це слово як член речення. Повій,вітре, (коли?). А ті громи облягали небо все (якою мірою?). Велике дерево (як?) росте. Олесь (чому?) ніяково посміхнувся. Я сказав це (з якою метою?) далечінь. ДОВІДКА: Згарячу, опівночі, навмисне, дужче, навкруги, поволі. ПОМОГИТЕ,ПЖ!!1 СРОООООЧНО!!1
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Повій,вітре,опівночі А ті громи облягали небо все дужче Велике дерево поволі росте Олесь згарячуніяково посміхнувся Я сказав це  навмисне