Українці здавна любили і шанували батьківський край. Вони ним пишалися. У нашій мові збереглося багато ласкавих слів, з якими люди зверталися до рід- ної землі: земличка, земелька, землиця. Її пестливо гладили натрудженими рука...

Українці здавна любили і шанували батьківський край. Вони ним пишалися. У нашій мові збереглося багато ласкавих слів, з якими люди зверталися до рід- ної землі: земличка, земелька, землиця. Її пестливо гладили натрудженими руками, ніби набираючись здоров’я від теплого родючого ґрунту. Давні українці свято вірили в те, що земля жива. Вона дихає, родить, радіє, втомлюється, іноді хворіє. Ось чому люди ставилися до землі як до живої істоти, котра відчуває і ласку, і біль. Знайди в тексті речення, у якому вжито спільнокореневі сло- ва.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Спільнокореневі слова вжито в реченні:У нашій мові  збереглося багато ласкавих слів, з якими люди зверталися до рід- ної землі: земличка, земелька, землиця. Оскільки землличка, земелька, земличка- це є спільнокореневі слова