Қулақшын кулакшындар әншінін бишіге жумысшылар темиршилер мектепке. тубири мен косымшасын ажырат

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1қулакшын - кулак тубир -шын журнак 2кулакшындар -кулак тубир -шын журнак -дар жалғау 3бишіге -би тубир -ші журнак -ге жалгау 4жұмысшылар -жумыс тубир -шы журнак -лар жалгау 5темиршилер -темір тубир -ші журнак -лер жалгау 6мектепке -мектеп тубир -ке жалгау