УМОЛЯЮ!!!!!!!! диалог с вопросами 1)what do you do in your free time? 2)what games are popular in the summer? и собеседнику и мне вопрос и ответ! ПЛАЧУ 20 Б

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) Sam.Hello. Kate.Hi. Sam.Kate what do you do in your free time? Kate. like to play chess in my free time Sam.Ohh good  Kate.Sam what do you do in your free time? Sam.I also really like to play chess Kate.TOMORROW THEN GO TO PLAY CHESS Sam.well then I'll see you tomorrow. Kate.bye, see you tomorrow Sam. Sam. bye Kate