Упиши пропущені літери що позначають дзвінкий приголосний звук .Добери слова в яких після цього звуку йде голосний запишите їх.                                                                                 Ква...ка. Сла..., К...

Упиши пропущені літери що позначають дзвінкий приголосний звук .Добери слова в яких після цього звуку йде голосний запишите їх.                                                                                 Ква...ка. Сла..., Ка...кар , голу...ка , галу...ка , хри...ка , ри...ка , ду...ка , гру...ка .                     Помогите пожалуйста срочно !!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Казкар,голубка,дужка,грудка,галузка,рибка