Усі складні слова потрібно писати через дефіс у рядку: А. Медико/генетичний, старо/англійський, мінерально/сировинний. Б. Мідно/червоний, навчально/виробничий, об’ємно/просторовий. В. Молочно/білий, науково/експериментальний, з...

Усі складні слова потрібно писати через дефіс у рядку: А. Медико/генетичний, старо/англійський, мінерально/сировинний. Б. Мідно/червоний, навчально/виробничий, об’ємно/просторовий. В. Молочно/білий, науково/експериментальний, загально/народний. Г. Лірико/драматичний, жовто/червоний, гостро/критичний.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Усі складні слова потрібно писати у рядку Б!
Гость
рядок б)))))))))0)..................................