Усний твір-опис природи на основі особистих вражень у художньому стилі з назвою весна

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Весна В кожного є своя улюблена пора року моєю є весна. В цю пору року все прокидається від зимової спячки. Квіти розквітає, сонечно стає гріти, починають співати пташки. Це завжди так чудово вранці вдихати свіже повітря яке мені так подобається. Отже, весна це насправді чудова пору року яка вдохнавляє!