Установіть хронологічну послідовність подій : А-Остаточне скасування Гентьманщини Б-Виступ І.Мазепи проти політики царя Петра І В-Остаточне зруйнування Запорізької Січі Г-Запровадження імператрицею Катериною ІІ кріпацтва.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 Б-Виступ І.Мазепи проти політики царя Петра І   В-Остаточне зруйнування Запорізької Січі А-Остаточне скасування Гентьманщини  Г-Запровадження імператрицею Катериною ІІ кріпацтва.