Установіть послідовність типів реакцій для здійснення перетворень: P- больше P(2)O(5)- больше H(3)PO(4)- больше NaNO(3)- больше NaNo(2) в низу означает как буд то в низу елемента число

Установіть послідовність типів реакцій для здійснення перетворень: P->P(2)O(5)->H(3)PO(4)->NaNO(3)->NaNo(2) в низу означает как буд то в низу елемента число
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
[latex]4P+5O2 = 2P2O5[/latex]  [latex]P2O5 + 3H2O = 2H3PO4[/latex] [latex]?[/latex] [latex]4NaNO3=4NaNO2+2O2[/latex]