Установіть відповідність: 1 обставинне способу дії 2 з’ясувальне 3 обставинне причини 4 обставинне умови А) Я завтра їду в Україну, яку покинув так давно. Б) Ніколи серце не заплаче, бо все обернеться на спів. В) Ніяка держава ...

Установіть відповідність: 1 обставинне способу дії 2 з’ясувальне 3 обставинне причини 4 обставинне умови А) Я завтра їду в Україну, яку покинув так давно. Б) Ніколи серце не заплаче, бо все обернеться на спів. В) Ніяка держава не буде сильною, якщо не виконуються її закони. Г) Поети кажуть, що їм ні про що писати. Д) Вода стояла на луках, скільки бачило око.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
2 Г). 3 Б). 4 В). 1 Д).