Установіть відповідність 1. старий Шрам А Чужою смертю волі куповати не хочу! 2. Кирило Тур Б …головою своєю одкупив полковий свій город 3. Сомко В …послі й прийняв слушну кару од гетьмана Дор...

Установіть відповідність 1. старий Шрам А Чужою смертю волі куповати не хочу! 2. Кирило Тур Б …головою своєю одкупив полковий свій город 3. Сомко В …послі й прийняв слушну кару од гетьмана Дорошенка: пропав під киями собачою смертю 4. кобзар Г …грошей носив повні кишені. Що ж він робив із тими грішми? Викупляв невольників із неволі.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1б 2в 3а 4г Здається, так