Установіть відповідність 1.бліда спірохета2.дріжджі3.хламідомонада4.амеба протейА.Цартсво рослинБ.Цартсво ПрокаріотівВ.царство тваринГ.царство віраД.царство Гриби

Установіть відповідність  1.бліда спірохета 2.дріжджі 3.хламідомонада 4.амеба протей А.Цартсво рослин Б.Цартсво Прокаріотів В.царство тварин Г.царство віра Д.царство Гриби
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1-г, 3-а, 4-в, 2-д 1.бліда спірохета   -   Г.царство віра 2.дріжджі   -   Д.царство Гриби 3.хламідомонада   -   А.Цартсво рослин 4.амеба протей   -   В.царство тварин