Установіть відповідність Член речення (Виділене слово) 1. Підмет 2.Присудок 3.Означення 4.Додаток Приклад. А. Поїдемо ПОГОВОРИТИ з лісом,а вже тоді я можу і з людьми. Б Талант МАЛЮВАТИ має не кожна людина. В. ПОВАЖАТИ людину - ...

Установіть відповідність Член речення (Виділене слово) 1. Підмет 2.Присудок 3.Означення 4.Додаток Приклад. А. Поїдемо ПОГОВОРИТИ з лісом,а вже тоді я можу і з людьми. Б Талант МАЛЮВАТИ має не кожна людина. В. ПОВАЖАТИ людину - це ж ціла наука,наука душі. Г. Батька попросили ОНОВИТИ старий сценарій. Д. По-справжньому починають ЦІНУВАТИ життя після тридцяти.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1-б 2-а 3-в 4-г Начебто так)))