Установіть відповідність Герой: 1. Іван 2. Марічка 3. Палагна 4. ватаг Дія: А) видобуває у старий спосіб вогонь Б) Постійно ворожить, зраджує близький людині В) потопає в Черемоші Г) Покидає рідне село й повертається через...

Установіть відповідність Герой: 1. Іван 2. Марічка 3. Палагна 4. ватаг Дія: А) видобуває у старий спосіб вогонь Б) Постійно ворожить, зраджує близький людині В) потопає в Черемоші Г) Покидає рідне село й повертається через шість років Д) вважає свою дитину підкинутим бісеням
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1-а,  2-д, 3-б, 4-г. мабудь так.