установіть відповідність між назвами організмів та групами до яких вони належать     А)Кладонія келихоподібна     1.Кущисті лишайники                                                             Б)лисички                      ...

  установіть відповідність між назвами організмів та групами до яких вони належать      А)Кладонія келихоподібна     1.Кущисті лишайники                                                             Б)лисички                               2.шапкові гриби                                                                   В)стінна золотянка                   3.цвілеві гриби                                                                      Г)аспергіл чорний                    4.листуваті лишайники                                                                                                         5.накипні лишайники
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1А-Кладонія Келихоподібна. 2Б-Цвілеві гриби 3В-Листуваті лишайники 4Г-Шапкові гриби