Установіть відповідність між односкладними реченнями та їхніми видами. Види односкладних речень Приклади 1 узагальнено-особове 2 означено-особове 3 неозначено-особове 4 безособове А Традиційно жнива поділяють на два періоди – ...

Установіть відповідність між односкладними реченнями та їхніми видами. Види односкладних речень Приклади 1 узагальнено-особове 2 означено-особове 3 неозначено-особове 4 безособове А Традиційно жнива поділяють на два періоди – зажинки та обжинки (За В. Скуратівським). Б Терпкий холодний жах... Вітри мої кохані... (В. Сосюра). В Надихай мене, поле, на спомини у пташиному синьому гомоні (Л. Зоряна). Г Вогонь вогнем не загасиш (Нар. творчість). Д В осінньому лісі пахне грибами, стиглими гру- шами, м’ятою, смородиною й сосновою хвоєю (За В. Приходьком). 12. Установіть відповідність між складнопідрядними реченнями й видами їхніх підрядних частин. Види підрядних речень Приклади 1 підрядне означальне 2 підрядне умови 3 підрядне причини 4 підрядне з’ясувальне А У таких лісових озерцях, якщо спека береться до справи всерйоз, вода вигорає швидко, як дитячий смуток (Л. Зоряна). Б У прохолодній тиші чутно, як шелестить під ногами жухла трава й гупають об землю яблука (М. Слабошпицький). В Мальв стрімке пагіння тягнеться в світи, щоб усім на радість від землі до сонця золотаво-срібні струни протягти (О. Лищенко). Г Мабуть, тому вподобав я дивитися на небо, що з-поміж усіх кольорів найдужче люблю синій (Є. Гуцало). Д За селом звелися могутньою брамою два дуби, на плечi яких лягла кована блакить неба (За М. Стельмахом)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
11. 1-Г, 2-В, 3-А, 4-Д     12.1-Д, 2-А, 3-Г, 4-Б