Установіть відповідність між органелами та їх будовою: 1. Ендоплазматична сітка 2. Вакуолі Б. 3. Лізосоми 4. комплекс Гольджі А. Немембранні, складаються з двохсубодініць: великої та малої; Б. Міхурці, заповнені гідроліт...

Установіть відповідність між органелами та їх будовою: 1. Ендоплазматична сітка 2. Вакуолі Б. 3. Лізосоми 4. комплекс Гольджі А. Немембранні, складаються з двохсубодініць: великої та малої; Б. Міхурці, заповнені гідролітичними ферментами; В. Група цистерн і мішечків, зосереджених поблизу ядра; Г. Одномембранна порожніна, заповнена клітинним соком; Д. Система порожнин і каналів; пронизує гіалоплазму
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Ендоплазматична сітка В 2. Вакуолі Г.  3. Лізосоми Б 4. комплекс Гольджі Д