Установіть відповідність між поняттям та його визначенням. A) Кочові птахи; Б) осілі птахи; B) перелітні птахи; Г) зимуючі птахи.1. Птахи, які розмножуються та живляться протягом року в одному місці; 2. птахи, пташенята яких зд...

Установіть відповідність між поняттям та його визначенням. A) Кочові птахи; Б) осілі птахи; B) перелітні птахи; Г) зимуючі птахи. 1. Птахи, які розмножуються та живляться протягом року в одному місці; 2. птахи, пташенята яких здобувають їжу самотужки; 3. птахи, яки щорічно мігрують на значні відстані за сталими маршрутами; 4. птахи, які прилітають до нас на зимівлю з північних регіонів; 5. птахи, які далеко не відлітають від місць гніздування.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
3-в 5-б 4-г а что такоє кочові птахи і що ани делають я незнаю