Установіть відповідність між реченням та його характеристикою1.    Просте , ускладнене однорідними членами2.    Просте , ускладнене  відокремленим означенням3.    Просте , ускладнене відокремленою обставиною4.    Складне.   А.К...

Установіть відповідність між реченням та його характеристикою 1.     Просте , ускладнене однорідними членами 2.     Просте , ускладнене  відокремленим означенням 3.     Просте , ускладнене відокремленою обставиною 4.     Складне.   А.Кінь , перервавши уздечку , щосили подався по дорозі вбік села. Б. То були кроки осені , чи луни , чи печалі його. В. Вода , затягнута тремкими скалками льоду , була схожа на застигле блакитне шумовиння. Г. Король Бела , гадаю , не відмовить прислати військо на поміч. Г*. В житі синіли волошки та сокирки , червоніла квітка польового маку.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. - Б)(ускладнене однорідними означеннями) 2.- В)(ускладнене відокресленим означенням, вираженим дієприкметниковим зворотом) 3. - А)(ускладнене  відокремленою обставиною,вираженою дієприслівниковим зворотом); 4. - Г*)(тобто останнє речення) (складне безсполучникове речення). Речення Г) зайве,там є вставне слово "гадаю", але воно не є членом речення.