Установіть відповідність між типами живлення та бактеріями, дя яких вони характерні1.хемоавтотрофи2.фотоавтотрофи3.паразити4.сапротрофиА.стафілококаБ.маслянокислі бактеріїВ.ціанобактеріїГ.бульбочкові бактеріїД.залізо бактерії

Установіть відповідність між типами живлення та бактеріями, дя яких вони характерні 1.хемоавтотрофи 2.фотоавтотрофи 3.паразити 4.сапротрофи А.стафілокока Б.маслянокислі бактерії В.ціанобактерії Г.бульбочкові бактерії Д.залізо бактерії
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
бульбочкові бактерії- сапротрофи маслянокислі бактерії-хемоавтотрофи стафілокок-паразит ціанобактерії-фотоавтотрофи