Установіть відповідність між засобами, які ускладнюють реченні, і прикладами: 1. відокремлена обставина 2.відокремлений уточнюю- чий член речення 3.вставний компонент 4.звертання ПРИКЛАДИ А.У нас там, на гора...

Установіть відповідність між засобами, які ускладнюють реченні, і прикладами: 1. відокремлена обставина 2.відокремлений уточнюю- чий член речення 3.вставний компонент 4.звертання ПРИКЛАДИ А.У нас там, на горах, пахне кропом у сизі ранки(М.Рильський) Б.І, звісно, змалку боровик скидати капелюх не звик.(Д,Павличко) В. Широкий Дніпре мій, з тобою ми в розлуці( А.Малишко) Г.Видзвонюючи чистим кришталем, бризнув сміх( Є. Гуцало_ Д. Хай весна прилине - радість журавлина( В. Сосюра)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1-Г. 2-А. 3-Б. 4-В. Певен, що так.