Установіть відповідність між займенниками та їх розрядами1) Особовий2) Неозначений3) Питальний4) Означальнийа) Хто-небудьб) Нашв) Яг) Весьд) Чий

Установіть відповідність між займенниками та їх розрядами 1) Особовий 2) Неозначений 3) Питальний 4) Означальний а) Хто-небудь б) Наш в) Я г) Весь д) Чий
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) Особовий                  я 2) Неозначений               хто-небудь 3) Питальний                   чий       4) Означальний                      наш