Установіть  відповідність:Характеристика1. Складне2.Просте, двоскладне, поширене3.Односкладне  називне4. Односкладне безособовеПриклади  реченняА) І  нападників  коням  ніколи  в  наших  річках  води  вже  не  пить.Б)Сині  гори...

Установіть  відповідність: Характеристика 1. Складне 2.Просте, двоскладне, поширене 3.Односкладне  називне 4. Односкладне безособове Приклади  речення А) І  нападників  коням  ніколи  в  наших  річках  води  вже  не  пить. Б)Сині  гори. В)Знову  море плаче й темрява тремтить. Г)Говорити - не  горох  молотити. Д)Поставили  козла город  стерегти.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.в 2.(может Г)  3.б 4.д