Установіть звязок слів у речені уперше я побачив цю дику кізоньку ввечері пізньої осені.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Уперше я побачив цю дику кізоньку ввечері пізньої осені. (Хто?) я (що зробив?) побачив побачив (як?) уперше побачив (кого?) кізоньку кізоньку ( яку?) цю,(яку?) дику побачив (коли?) ввечері ввечері (чого?) осені осені (якої?) пізньої.