Устаз туралы ангиме курау

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Устаз-бздң екінші анамыз.Себеби бз мектепке барп білім аламыз.Ал устаздар онда жумыс истейди.Устаз балаларды тартиптилікке,улкенди сыйлауга,ең бастысы акылды болуга,білімді болуга үйретеді
Гость
устаз бизди окуга алгаш рет калам устап жазуга есеп шыгаруга уйретти сондыктанда устаз ол биздин екинши анамыз биз алгаш рет мектепке барып узилис болганда шулап жугиргенбиз тартипти бузып сабак уакытында сойлеп кулип отыратынбыз олбизди тартипти болуга уйретти устаз сабак бергенде бар ниетимен тусиндиреди 1 сыныптан 4 сыныпка дейн сенде тек кана бир устаз болады ал 5 сыныпка барганда сер бастауыштагы мугалиминди оте катты сагыгасын сондыктанда балалар устаздарымызды аялап тындап журейк