Утановіть відповідність. Форма дієслова 1.Інфінітив 2.Безособова форма 3.Дієприкметник 4.Дієприслівник Приклад А. не ЗНАЮЧИ броду, не лізь у воду. Б.ЗАРОБЛЕНА копійка краща за крадений карбованець. В.як без діла СИДІТИ, то м...

Утановіть відповідність. Форма дієслова 1.Інфінітив 2.Безособова форма 3.Дієприкметник 4.Дієприслівник Приклад А. не ЗНАЮЧИ броду, не лізь у воду. Б.ЗАРОБЛЕНА копійка краща за крадений карбованець. В.як без діла СИДІТИ, то можно й одубіти. Г.хто що знає, тим і хліб ЗАРОБЛЯЄ. Д.за наше жито ще нас і БИТО.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1-В.(питання що робити? характерне для інфінітиву) 2-Д.(на безособовість вказує закінчення -то) 3-Б.( копійка яка? зароблена) 4-А.(питання як не лізь? не знаючи броду).