Визначте, якою частиною мови є виділені слова в речення. (Цифра в дужках позначає наступне слово.) (1)НЕ забувайте, (2)ЩО страву треба переводжувати. (3)ПОНАД 15 разів, інакше (4)-ПОТІМ потім можуть виникнути проблеми із шлунко...

Визначте, якою частиною мови є виділені слова в речення. (Цифра в дужках позначає наступне слово.) (1)НЕ забувайте, (2)ЩО страву треба переводжувати. (3)ПОНАД 15 разів, інакше (4)-ПОТІМ потім можуть виникнути проблеми із шлунком. А.Займенник Б.Прислівник В.Прийменник Г.сполучник Д.Частка
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Не — частка. 2. Що — частка. 3. Понад — прийменник. 4. Потім — прислівник.