Утвори слова дитина колина білка неня галька юля учитель наталка

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
дитина - дитятко, дитинка, дитячість - дитячий коліна - колінко - колінний білка - білочка, білченя - білячий неня - ненька, ненечка - неньчин галька - галечка - гальковий Юля - Юлечка, Юліївка, Юліус - Юліїн, Юліїв учитель - вчителька - учительська - вчити Наталка - Наталя, Наталочка, Наталівка - Налаліїн, Наталин, Наталчин