Утворіть чоловічі назви професій в ЖІНОЧІ. Фрезерувальник, менеджер, учитель, провайдер, рахівник, адвокат, токар, секретар, контролер, бухгалтер, касир, редактор, продавець, ткач, економіст, юрист.
Утворіть чоловічі назви професій в ЖІНОЧІ.
Фрезерувальник, менеджер, учитель, провайдер, рахівник, адвокат, токар, секретар, контролер, бухгалтер, касир, редактор, продавець, ткач, економіст, юрист.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
фрезерувальница, менеджер,вчителька(або викладачка),провайдер.