Утворить диеслова доконаного виду за допомогою префикса з зи с запишить видови пари питати - творити - бити - фотографувати - цидити - чистити - ховати - псувати - кривдити - кувати -

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
питати - запитати творити - створити бити - розбити фотографувати - сфотографувати цидити - зцидити (але це не точно) чистити - розчистити ховати - сховати псувати - зіпсувати кривдити - зкривдити кувати - скувати