Утворіть форму кличного відмінка:Брат Михайло, Валентина Юріївна, пан Президент, Ігор Артемович, Сергій Миколайович, пан господар, добродійка Дорошенко, друг Максим, Микола Васильович, Марко
Утворіть форму кличного відмінка:
Брат Михайло, Валентина Юріївна, пан Президент, Ігор Артемович, Сергій Миколайович, пан господар, добродійка Дорошенко, друг Максим, Микола Васильович, Марко
Ответ(ы) на вопрос:
Брате Михайлу,Валентино Юріївно,пане Президенте,Ігоре Артемовичу,Сергіє Миколайовиче,пане господарю, добродійка Дорошенко,друже Максиме,Миколо Васильовиче,Марко.