Утворіть і запишіть словосполучення з поданими словами. Складіть із ними кілька речень. Шосе, кашне, кіно, фламінго, пенсне, парі, журі, кенгуру, ГЕС, Косач, Петрусенко, ГАйдай
Утворіть і запишіть словосполучення з поданими словами. Складіть із ними кілька речень.
Шосе, кашне, кіно, фламінго, пенсне, парі, журі, кенгуру, ГЕС, Косач, Петрусенко, ГАйдай
Ответ(ы) на вопрос:
довге шосе, як
існе кашне, цікаве кіно рожевий фламінго друднє парі справедливе журі веселий кенгуру нова ГЕС