Утворіть просту і складну форму прикметника МОЛОДИЙ ! Помогите плизззз!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вищий ступінь порівняння. Проста форма утворюється від звичайного прикметника за допомоги суфіксів -ш-,-іш : молодий - молодший. Складена форма (слова більш, менш + прикметник) - більш молодий.       Найвищий ступінь порівняння.Проста форма (префікс най + прикметник простої форми вищого ступеня) молодий - наймолодший. Складена форма (слово найбільш + прикметник або за допомогою слів від усіх, за всіх, над усе + прикметник простої форми вищого) ступеня) молодший за всіх, найбільш молодий.