Утворіть спільнокореневі слова від поданих слів: анамнез аналіз діагноз коліка жовч

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
анамнез - анамнестический ана́ліз - аналіза́тор, аналіза́торний, аналіза́торський, аналізо́ваний, аналізува́ння, аналізува́ти, аналізува́тися діа́гноз - діагно́ст, діагно́стик, діагно́стика, діагности́чний, діагностува́льний, діагностува́ння, діагностува́ти, діагностува́тися коліка - ко́ліки, коліма́тор, колі́т, колі́ти жовч- жо́вчний жо́вчність жо́вчно жовчнокам'яни́й жовчовивідни́й жовчови́ділення жовчогі́нний