Утворіть усі можливі форми вищого та найвищого ступенів порівняння прикметників тонкий та поганий

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
тонкий,тонкіший,більш тонкіший, як найтонкіший поганий, поганський, більш поганський.
Гость
наприклад  смачний                              вищий ступінь проста форма:смачніший                                                         складена форма: більш(менш) смчний                              найвищий ступінь проста форма:найсмачніший                                                          складена форма:найбільш(найменш)смачний                       и так со всеми якісними прикметниками