Утворити словосполучення дібравши зі слів поданих у дужках відповідних до наведе

Утворити словосполучення дібравши зі слів поданих у дужках відповідних до наведених паронімів опанувати , запанувати ( матеріал , в душі) ; прощати пощатись ( з другом , образу ); відрізняти , розрізняти (звуки , звук від літери ) ; відчитати, прочитати ( листа , мене за спізнення ) любий , улюблений ( край , робота ) ; кінцевий , прикінцевий ( абзац , результат) ; люцький , людяний ( місце , ставлення ) ; письменний , писемний ( людина , пам*ятка ) ; програмний , програмовий ( виклад матеріалу , документ ) ; привид , привід ( до непорозуміння , з*являтися )
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Опанувати матеріал;запанувати в душі;прощати образу;прощатись з другом;відрізняти звук від літери;розрізняти звуки;відчитати мене за запізнення;прочитати листа;любий край;улюблена робота;кінцевий результат;прикінцевий абзац;людське місце;людяне ставлення;письменна людина;писемна пам*ятка;програмний документ;програмовий виклад матеріалу;привид до непорозуміння;привід з*являтися.