Утворити з кожної пари безсполучникові речення, розставити розділові знаки. )На думку психологів українські жінки краще чоловіків аналізують емоції та настрій людини за її мімікою і виразом обличчя. Вони здатні розрізняти не ме...
Утворити з кожної пари безсполучникові речення, розставити розділові знаки.
)На думку психологів українські жінки краще чоловіків аналізують емоції та настрій людини за її мімікою і виразом обличчя. Вони здатні розрізняти не менше д5есяти емоційних станів співрозмовника сором страх відразу тощо.
2) Жінки здебільшого починають і підтримують розмову. Чоловіки ж контролюють і спрямовують її виявляючи зацікавленість або змінюючи тему.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
правила вчи)тут все легко хотя мені довго писати(((